O nas

05. lutego 2016 Complexowo 0

Grupa Budowlana Complex jest firmą powstałą na solidnym fundamencie zbudowanym przez rzetelną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz kontynuację zamiłowania do budownictwa i architektury.

Ponad dwudziestoletnia tradycja firmy, sięgająca 1991 roku, połączona z ciągłym poszerzaniem wiedzy branżowej, pozwala nam, za pomocą współczesnych narzędzi inżynierskich, podążać zgodnie za aktualnymi kierunkami rozwoju budownictwa.

Indywidualne i rzetelne podejście do każdego powierzonego nam zadania budowlanego, pozwala weryfikować i doskonalić realizacje inwestycji na każdym etapie. W konsekwencji wykonujemy zlecenia w sposób najbardziej optymalny i zgodnie z naszym mottem: „Budujemy czas i zaufanie Klienta”.

Misja naszej firmy, to sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów poprzez fachową, terminową i kompleksową realizację zleceń.

Cel do którego dążymy to osiągnięcie pozycji lidera w zakresie jakości świadczonych usług przygotowania inwestycji w imieniu naszych Klientów oraz utrzymanie ugruntowanej pozycji na rynku popartej rzeszą zadowolonych Klientów oraz ciągłością powierzanych nam zleceń.

Grupa Budowlana Complex oferuje pełną obsługę inwestycji budowlanych, jako ich generalny wykonawca, zarówno na etapie przygotowania, jak również realizacji i przekazania do użytkowania.

Nasza firma dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym, pracowniczym i finansowym do realizacji zleceń z zakresu budownictwa kubaturowego, jak również towarzyszącej mu infrastruktury technicznej.

Dysponujemy sprzętem do wykonywania robót: ziemnych, fundamentowych, murarskich, żelbetowych, ciesielskich, dekarskich, elewacyjnych, tynkarskich, posadzkarskich oraz szerokiego wachlarza robót wykończeniowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi i fachowymi firmami podwykonawczymi w zakresie robót budowlanych, drogowych oraz instalacyjnych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia, co umożliwia nam realizację najtrudniejszych zleceń dając gwarancję rzetelnej i profesjonalnej realizacji.

W trakcie wieloletniej działalności Grupa Budowlana Complex realizowała szereg inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego, wielorodzinnego, usługowego, biurowego, przemysłowego. Wykonywaliśmy również szereg robót budowlanych remontowych, renowacyjnych, w tym również przy obiektach zabytkowych.

Ponadto nasza firma posiada własną jednostkę projektową STUDIO COMPLEX zajmującą się świadczeniem usług w zakresie doradztwa inwestycyjnego, opracowania analiz wykonalności, projektów koncepcyjnych oraz dokumentacji projektowej. Dla naszych Klientów koordynujemy  wykonanie i wykonujemy opracowania niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *